Obec Očihov

S čím Vám můžeme pomoci

Výzva pro soukromý sektor

Výzva pro soukromý sektor 1

Město Podbořany hodlá vytvořit pasport ubytovacích zařízení.

Tato výzva má jediný cíl. Pomozme lidem z Ukrajiny, kteří jsou nuceni opustit svou zemi. Cílem je tedy nalézt a spojit osoby, které chtějí pomoci a mohou nabídnout volné prostory ke krátkodobému využití těmto osobám, které v současné době prožívají pravděpodobně nejhorší chvíle svého života.

Prosím proto všechny, kteří jsou ochotni poskytnout dočasný prostor, aby kontaktovali pracovnice MěÚ Podbořany, odboru sociálního a zdravotního:

Janu Rottovou, DiS., tel. kontakt:       415 237 516

Mgr. Petru Vaňkovou, tel. kontakt:     415 237 508

V souvislosti s ozbrojeným konfliktem na Ukrajině je již v Národním domě v Podbořanech ubytovaná jedna rodina, další dvě rodiny jsou na cestě do Podbořan. Gymnázium a SOŠ Podbořany je připraveno vyčlenit jedno patro budovy, kde je k dispozici celkem 9 pokojů (pro 45 osob).

Autor: Mgr. Zuzana Marcelly DiS.

Datum vložení: 28. 2. 2022 11:53
Datum poslední aktualizace: 1. 3. 2022 11:57